Katalog srubů

Kapacita výroby nám umožňuje postavit víc než 100 domů ročně. Naše stavby se realizují hlavně na Slovensku a v České republice, ale vícero staveb již bylo exportovaných i do zahraničí (Francie, Chorvatsko, Itálie, …). Z celkového počtu staveb se realizuje přibližně 30 % na Slovensku, 30 % v České republice a 30 % v ostatních zemích EU. Na stavbu poskytujeme záruky 3 roky, na nosnou konstrukci 30 let.

Individuální projekty

Nestavíme jen srubové typy domů uvedené v katalogu. Tento katalog je v podstatě jen informativní a jednotlivé typy byly navrženy s cílem přiblížit zákazníkovi srubové domy a ulehčit mu jeho vlastní představu o tom, jak by měl jeho budoucí srub vypadat. Konečný projekt a vzhled srubové stavby vždy bude závislý výhradně na Vašich požadavcích, příslušném terénu, statických možnostech v místě stavby, které Vám pomůže vyřešit náš projektant přímo na místě.

acko zruby rajec

Luxusní třípodlažní srub typu ,,post&beam“, vhodný pro nejnáročnější rekreanty. Velké prosklení je ideální orientovat na jižní výhled. Kontakt s přírodou dotvoří prostorné balkony v obou štítech, nadstandardní výbavě i s luxusními střešními balkony. Užitková plocha domu je 122 m2 a zastavěná plocha je 92 m2.

zrub acko medium 001

Srub typu post&beam vhodný jako rodinný dům anebo luxusní chata. Velké prosklení je ideální orientovat na jižní výhled. Kontakt s přírodou dotvoří prostorné balkony v obou štítech, v nadstandardní výbavě i s velkoplošnými střešními okny. Podlahová plocha domu je 94 m2 a zastavěná plocha je 73,5 m2, balkony přidají k ploše dalších 11 m2.

zrub antler 001

Srub střední velikosti se 4 obytnými místnostmi. Svými rozměry uspokojí nároky 3-4 členné rodiny. Srub je vhodný jako chata anebo víkendový dům. Vstup do srubu je vhodné orientovat na S, SV, JV, V. Zastavěná plocha srubu je 82,7 m2, výška hřebene střechy je 6,9 m.

zrub juglans 001

Unikátní srub s nízkou výškou střechy, pod kterou ale ukrývá půda využitelná částečně jako ložnice a částečně jako úložný prostor. V přízemí se nacházejí dvě plnohodnotné ložnice, koupelna a společenská místnost s vysokým stropem. Vstup do srubu je vhodné orientovat na S, SV, JV a V. Zastavěná plocha srubu je 116 m2, výška hřebene střechy je 5 m.

zrub carolina 001

Srubový dům s 5 obytnými místnostmi. Svými rozměry uspokojí nároky 4-6 členné rodiny. Srub je vhodný jako rodinný dům anebo stylový víkendový dům. Vstup do srubu je vhodné orientovat na S, SV aj. Zastavěná plocha srubu bez teras je 87,6 m2, s terasami 163,5 m2, výška hřebene střechy je 7,6 m.

zrub figaro 001

Stylový srub s bohatým prosklením a terasou, kterou je vhodné orientovat na jih. Srub svou nízkou výškou a plochou střechou připomíná bungalov, má však podkroví se dvěma ložnicemi, malou koupelnou a galerií s výhledem na prosklenou fasádu. S rozměry 13,5 x 9 metrů dosahuje užitné plochy 153 m2 a zastavěné plochy cca 120 m2.

zrub figaro mini 001

Menší varianta stylového Figara s bohatým prosklením a terasou, kterou je vhodné orientovat na jih. Srub svou nízkou výškou a plochou střechou připomíná bungalov, má však podkroví se dvěma ložnicemi a galerii s výhledem na prosklenou fasádu. S rozměry 10 x 9 m dosahuje užitné plochy 104 m2 a zastavěné plochy 82 m2.

zrub fisher 001

Srub střední velikosti se 4 obytnými místnostmi. Svými rozměry uspokojí nároky 3-4 členné rodiny. Srub je vhodný jako chata anebo víkendový dům. Vstup do srubu je vhodné orientovat S, SV, JV a V. Zastavěná plocha srubu je 68,4 m2, výška hřebene střechy je 7,5 m.

zrub krivan 001

Velký srub ve stylu alpského chaletu v provedení z kulatiny, lepeného hranolu, anebo systémem post&beam. Svými rozměry a čtyřmi prostornými ložnicemi uspokojí nároky té nejnáročnější rodiny. Srub je vhodný jako rodinný dům i jako chata. Vstup do srubu je vhodné orientovat na S, SV, JV a V. Zastavěná plocha srubu je 96,6 m2, výška hřebene střechy je 6,7 m.

zrub kubko 001

Srub menší velikosti se 3 obytnými místnostmi a pracovním koutem. Je vhodný zejména pro mladé rodiny a méně náročné chataře. Zastavěná plocha srubu je 49 m2, výška hřebene střechy je 4,5 m.

zrub matko 001

Srub menší velikostní kategorie se 3 obytnými místnostmi. Je vhodný jako menší rodinný dům anebo víkendová chata. Zastavěná plocha srubu je 49 m2, výška hřebene střechy je 6,5 m.

zrub kubin 001

Novinka, která vznikla pro náš developerský projekt Bývanie nad kaštielom. Menší srub vhodný jako chata anebo víkendový dům se dvěma ložnicemi a dvěma samostatnými koupelnami. Vstup do srubu je vhodné orientovat na S, SV, JV a V. Zastavěná plocha srubu je 56 m2, výška hřebene střechy je 8,2 m.

zrub silver creek 001

Nenápadný, zato velký srub s pěti ložnicemi a pracovnou. Svými rozměry uspokojí nároky 5 a více členné rodiny. Srub je vhodný jako rodinný dům anebo víkendový dům na venkově. Vstup do srubu je vhodné orientovat na S a SV, zastavěná plocha srubu je 93,1 m2, výška hřebene střechy je 9,2 m.

zrub vera 001

Srub střední velikostní kategorie se 4 obytnými místnostmi, prostornou galerií a velkou terasou. Svými rozměry uspokojí nároky 5-6 členné rodiny. Srub je vhodný jako luxusní rodinný dům. Vstup do srubu je vhodné orientovat na V, SV, S, SZ a Z. Zastavěná plocha srubu je 112,3 m2, výška hřebene střechy je 7,53 m.

zrub vertigo 001

Srub střední velikostní kategorie, který je určený pro 4-5 člennou rodinu. Ve srubu se nacházejí 4 ložnice (rodičovská ložnice v přízemí a dva dětské pokoje s hlavní ložnicí v podkroví), obytný prostor, jehož součástí je i kuchyň s jídelnou a pracovna. Srub má tři koupelny a samostatné wc v přízemí. Vstup do srubu je vhodné orientovat na S, SV a SZ. Zastavěná plocha srubu je 124,1 m2, výška hřebene střechy je 7,6 m.

zrub 28 vizualizacia 1

Srub malé velikosti se 3 obytnými místnostmi a galerií. Svými rozměry uspokojí nároky 4 členné rodiny. Srub je vhodný jako chata. Vstup do srubuje vhodné orientovat na V, SV, S a SZ. Zastavěná plocha srubu je 61,8 m2, výška hřebene střechy je 6,8 5m.

Využijte naše profesionální služby a neváhejte nás kontaktovat >>