technologia w zrub 1

Naše společnost Zruby Rajec používá technologii výroby propracovanou do detailů. Přísně kontrolujeme výrobní proces od výběru dřevní hmoty, přes jednotlivé výrobní kroky, až po dokončení stavby.

Naše společnost Zruby Rajec používá technologii výroby propracovanou do detailů. V komunikaci s mezinárodní asociací ILBA a v souladu s normami pro výrobu kulatiny přísně kontrolujeme výrobní proces od výběru dřevní hmoty, přes jednotlivé výrobní kroky, až po dokončení stavby se zaměřením na těsnost dosedacích ploch tak, aby výsledný efekt garantoval nejlepší tepelněizolační vlastnosti stavby a došlo k minimalizaci úniku tepla.

Tímto garantujeme nejlepší kvalitu, naše stavby se vyznačují minimálním sesycháním a sesedáním – až o polovinu méně než stavby od jiných výrobců. Na výrobu používáme zejména dřevo ze zimní těžby, z nadmořských výšek minimálně 600 m n.m., které je velmi hustě rostlé. Naše stavby se díky technologickému postupu vyznačují výbornými tepelněizolačními vlastnostmi. Nevznikají netěsnosti v rohových spojích a drážkách. Nedochází ke vzniku nadměrně hlubokých výsušných prasklin.

Přísnou víceúrovňovou kontrolou vylučujeme z využití nevhodné kusy, křivé, shnilé a točité dřevo, taktéž je vyloučeno dřevo z kalamitních těžeb. Vylučuje se tím dřevo napadené hmyzem anebo dřevo s potrhanými vnitřními vlákny jako následek větrné kalamity.

technologia w zrub 1 technologia w zrub 2 technologia w zrub 3

Využijte naše profesionální služby a neváhejte nás kontaktovat >>