Novinky

zimna akcia skelet 003

SLEVA NA VŠECHNY SKELETY!

acko zrub stavba 005

Naše Áčka se od jejich uvedení na trh těší velké popularitě. Největší třípodlažní Áčko na Táloch bylo jedním z prvních.

sibirska perodrazka 001

Aktuálně nabízíme kvalitní palubku z pravého sibiřského cedru o rozměru 18 x 185 mm (plus perko) v délkách od 2 do 6 m.

zruby rajec 30 rokov

V roce 2022 oslavuje naše firma už 30 let na trhu! Prohlédněte si na starší reference.

zrub figaro mini 001

Po velkém ohlase Figara jsme se rozhodli připravit i menší variantu. I 82m2 a dvě ložnice určitě potěší většinu chatařů anebo menších rodin.

drevodomy byvanie kastiel 003

Po našem úspěšném developerském projektu Mararesort Vám přinášíme další velmi perspektivní projekt. Unikátní Bývanie nad Kaštieľom v Dolném Kubíně přináší nejhezčí pozemky na Oravě už od 80 EUR/m2.

chalet sibirsky ceder 001

Ve štiavnických vrších jsme postavili další luxusní chalet. Na jeho výrobu jsme opět využili kvalitní a osvědčený lepený sibiřský cedr.

konferencny stolik drevovyroba kveton

Nabízíme Vám nevšední stoly z kořenů slovenských stromů, s pryskyřicí anebo jinými přírodními prvky. Každý z nich je ručně opracovaný unikát s vlastním rodokmenem.

domceky materska skola 002

V našem rodném Rajci jsme před mnoha lety darovali dětem v mateřské školce v ulici Obrancov mieru domek Maťka a Kubka.

zrub figaro 001

Stylový srub s bohatým prosklením a terasou, kterou je vhodné orientovat na jih.

drevostavby roku 001

Náš srub na Šumavě získal na webu DŘEVO&STAVBY.cz absolutně nejvyšší počet hlasů ve finálním kole hlasování o titul Dřevostavba roku časopisů DŘEVO&STAVBY a SRUBY&ROUBENKY za rok 2020!

drevodomy lepene hranoly

Novinka v naší nabídce – dřevostavby z lepených hranolů ze sibiřského cedru.

acko zruby

Představujeme luxusní třípodlažní dům Áčko, vhodný pro nejnáročnější rekreanty. Srub typu ,,post&beam“ s moderním designem má užitnou plochu 122 m2. Jeho menší variantu za velmi lákavou cenu pro Vás připravujeme a v nabídce bude už brzy!

luxusny drevodom rajec 05

Nabízíme možnost realizace luxusních moderních srubových domů z kulatiny s průměry až 500-600mm. Prohlédněte si fotografie z vybraných realizací. Bližší informace a cenové nabídky Vám rádi poskytneme na uvedených kontaktech.

drevostavba 2014

Díky podpoře našich fanoušků jsem získali ocenění Dřevostavba roku 2014. Ještě jednou patří všem velký DÍK!. Ocenění se bude odevzdávat na veletrhu Dřevostavby 2015, který se uskuteční ve dnech 11.-14.2.2015 na výstavišti v Praze – Holešovicích.

zrub slovenske drevenice

Rozšiřujeme nabídku našich domů o klasické slovenské dřevěnice. Nabízíme vlastní projekci, výborné ceny a profesionální výrobu. Další informace Vám rádi poskytneme na uvedených kontaktech.

ceder

Společnost Zruby Rajec Vám nabízí možnost dodávky srubu z originál kanadského cedru. Pro více informací nás neváhejte kontaktovat.

nove byvanie drevodom rajec

V 8. dílu (20.4.2014) známého pořadu Nové bývanie jste měli možnost vidět i srub postavený naší společností. Pokud jste tento díl promeškali, prohlédněte si náš exkluzivní srub zde. Chcete-li vidět jen náš srub, proklikněte si na čas 39:47.

technologia w zrub 1

Naše společnost Zruby Rajec používá technologii výroby propracovanou do detailů. Přísně kontrolujeme výrobní proces od výběru dřevní hmoty, přes jednotlivé výrobní kroky, až po dokončení stavby.

kanadske zruby drevodom rajec

Měli jsme čest přivítat Vás na několika výstavách. Prohlédněte si, kde jsme vystavovali:

Využijte naše profesionální služby a neváhejte nás kontaktovat >>