drevostavby roku 001Náš srub na Šumavě získal na webu DŘEVO&STAVBY.cz absolutně nejvyšší počet hlasů ve finálním kole hlasování o titul Dřevostavba roku časopisů DŘEVO&STAVBY a SRUBY&ROUBENKY za rok 2020!

Naše stavba publikovaná ve vydání Sruby & roubenky 4/2020 pod názvem ,,Dalekohled v základní výbavě“ se stala vítězem nejen v kategorii masivní dřevostavba roku 2020, ale taktéž i absolutním vítězem celé ankety Dřevostavba roku 2020 časopisů DŘEVO&STAVBY a SRUBY&ROUBENKY za rok 2020.

,,Hned od prvního setkání s majiteli stavby bylo jasné, že dodáme stavbu do správných rukou. Lenka a Miloslav měli jasnou představu o dispozičním uspořádání domu, proto zpracování návrhu stavebního řešení a kompletní dokumentace bylo poměrně bezproblémové a rychlé.

Těší mě, že se naše společnost stala součástí realizace výstavby srubového domu, který svým majitelům přináší hlavně radost, pohodu a příjemné zázemí pro celou jejich rodinu. Majitelům stavby přeji, aby tato radost trvala neustále a budu se těšit na další milé setkání s nimi v jejich srubu na Šumavě.“

Vyjádřila se naše obchodní zástupkyně Ing. Tereza Pokutová

Využijte naše profesionální služby a neváhejte nás kontaktovat >>